fbpx

Гантелі розбірні (2шт) сталеві Record 20кг (2шт * 10кг) у пластиковому кейсі

2450 грн.   3065 грн

Акція дійсна до 22 Травня

Матеріал: метал.

Вага: 20 кг. (2шт * 10кг)

Довжина грифу: 34 см.

Діаметр грифа: 25 мм.

Колір чорний.

Призначення: загальнофізичне тренування.

Комплектація:

  • кейс – 1 шт.;
  • гриф – 2 шт.;
  • замки – 4 шт.;
  • набір млинців (0,5+1+2кг) – 4 шт.


Вирішили включити в програму ранкової гімнастики вправи з гантелями, але хвилюєтеся, щоб ніхто з домашніх випадково не спіткнувся про них? Вирішення проблеми – розбірні сталеві гантелі у пластиковому кейсі.

Призначення

Гантелі є одним з найпоширеніших спортивних снарядів і завдяки універсальності зазвичай включені в будь-яку програму вправ. Вони дозволяють тренувати всі частини тіла і можуть використовуватися для силових, що нарощують м’язову масу та спалюють жир тренувань. При цьому заняття з ними ідеально підходять для людей різного віку та фізичної підготовленості. У цих Гантель є ще одна перевага – складені в кейс, вони практично не займають місця і не попадуться під ноги мешканцям будинку, що особливо актуально, якщо в сім’ї є маленькі діти.

Опис

Розбірні гантелі являють собою комплект із двох хромованих грифів з рифленою рукояттю та набір литих металевих млинців. Різьблення на посадкових штоках грифів та зіркоподібні замки (гайки Вейдера) дозволяють швидко та легко змінювати вагу. При цьому забезпечується щільна, надійна фіксація млинців, що важливо для безпеки тренувань. У зручному кейсі з міцного пластику передбачено комірку для кожного елемента гантелі, тому при транспортуванні вони залишаються на місці і не гримлять.

Переваги:

  • Висока якість виготовлення забезпечує тривалий термін експлуатації.
  • Міцний кейс забезпечує компактне зберігання та легке транспортування.
  • Підходять як людям, які тільки починають займатися спортом, так і досвідченим атлетам.

Розбірні сталеві гантелі у пластиковому кейсі – це чудовий спортивний снаряд для надання своєму тілу атлетичного вигляду, до того ж укомплектований кейсом для безпечного зберігання.