fbpx

Гантелі розбірні (2шт) хромовані 20кг (2шт * 10кг)

2395 грн.   2994 грн

Акція дійсна до 22 Травня

Матеріал: метал.

Вага: 20 кг.

Довжина грифу: 40 см.

Діаметр грифа: 25 мм.

Колір хромовані.

Призначення: загальнофізичне тренування.

Комплектація:

  • гриф – 1, 2 шт.;
  • замки – 2, 4 шт.;

набір млинців

0,75 – 4 шт.

1,5 кг – 4 шт

2 кг – 4 шт

Хочете мати струнке підтягнуте тіло і шукаєте для цього універсальний снаряд? Відмінним вибором будуть розбірні сталеві гантелі.

Призначення

Для тренувань з гантелями не потрібне просторе приміщення або особливі навички, можливо, тому вони стали одним із найпоширеніших спортивних снарядів – їх можна побачити як у квартирах, так і у великих фітнес-центрах. При цьому розбірні гантелі мають незаперечну перевагу – вони дозволяють збільшувати навантаження поступово. З ними можна робити підйоми на біцепс, розгинання на трицепс, жиму для плечей та грудей. Подібна універсальність робить гантелі затребуваними серед користувачів різної статі, віку та рівня фізичної підготовленості.

Опис

Розбірна гантель складається з грифу, набору млинців та надійних замків. Гриф (ручка) гантелі – це хромований сталевий прут із центральною частиною, покритою насічками для хвата та двома посадковими втулками для млинців. Вони, у свою чергу, виготовлені із високоякісного металу, захищеного від корозії слоєм хрому. Замками служать «гайки Вейдера», які завдяки конструкції легко і швидко нагвинчуються на втулки і надійно притискають млинці. Всі елементи ретельно відкалібровані, тому вага снаряда відповідає зазначеному.

Переваги:

  • Високоякісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації.
  • Надійна конструкція забезпечує максимальну безпеку.
  • Підходить як новачкам, так і сучасним користувачам.

Розбірні сталеві хромовані гантелі – це відмінний спосіб пропрацювати практично всі м’язи тіла, варіюючи навантаження за своїм бажанням і відповідно до вправ.