fbpx

Резинка петля для підтягування POWER BANDS чорна

330 грн.   413 грн

Акція дійсна до 8 Липня

Тип: кільцевий еспандер

Матеріал: гума.

Довжина кола: 2080мм

Ширина: 20мм

Товщина: 4,5 мм

Потужність: ХS.

Навантаження: 15-30 кг.

Колір чорний.

Підтягування – це класична базова вправа для торса, яка в залежності від варіанту виконання може допомогти розвинути силу, силову витривалість або м’язові об’єми спини з м’язами рук. Тільки підтягування дозволяють обзавестися по-справжньому товстою і широкою спиною, надаючи фігурі виражений атлетичний вигляд. На жаль, більшість спортсменів не вміє правильно використовувати підтягування. Професійні тренери швидко знайшли вихід із такої проблемної ситуації.Звичайні гумові еспандери для підтягування дозволяють кардинально поліпшити біомеханіку вправи і, крім того, дають можливість спортсмену виконати необхідну кількість повторень. Варто зазначити, що такі стрічки створювалися спеціально для силових тренувань, і зараз їх активно використовують у багатьох видах спорту, так що підтягування аж ніяк не єдина вправа, де застосовуються гумові петлі.Не у кожного є можливість і засоби, щоб тримати вдома великий, громіздкий тренажер, а говорити про те, щоб взяти цей тренажер у відрядження чи подорож і не доводиться. Але все змінюється, коли мова йде про тренувальну гуму – вона практична, компактна, не коштує величезних грошей і проносить дуже багато користі, як затятим спортсменам, так і звичайним користувачам.

Гумові петлі це універсальний та незамінний тренажер, як у домашніх тренуваннях, тренуваннях на вулиці та спортмайданчику, занять воркаутом, так і для занять у спортзалі чи фітнес центрі на професійному рівні. Переоцінити ефективність тренувань із гумовими петлями, мабуть, неможливо, тому що використовувати їх можна для тренування всіх груп м’язів. Більшість вправ виконуваних на тренажерах або з вільними вагами можна повторити з гумовими петлями, задіявши повною мірою: біцепс, тріцепс, плечі, груди, прес, м’язи спини, м’язи ніг. Петлі створюють гарне навантаження для тренування ніг, наприклад, для присідань. Широко використовуються у тренуваннях спортсменами з армрестлінгу.Для більшої ефективності та зручності рекомендується мати кілька петель з різним опором, тому що це дозволить варіювати навантаження/допомогу та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових петель для тренувань одночасно, підсумовуючи навантаження або подовжуючи тренажер.Існує велика кількість вправ із гумовими петлями. 

Використовуючи гуму, ви можете точно опрацьовувати ті групи м’язів, які важко задіяти при використанні звичайних тренажерів.Розглянемо звичайне тренування: у більшості випадків, проводячи тренування, ви задіюєте певні м’язи окремо – що природно дає результат. Але подивимося на це з іншого боку, працюючи окремо певний м’яз, ви вводите в м’язову пам’ять певний рух, який запам’ятовується і неодноразово відтворюватиметься. Це не дуже добре. Оскільки, беручи участь у змаганнях із суперниками, ви використовуєте не цей рух, який записаний у м’язах, а дещо інший, динамічніший, який задіяє відразу кілька пар різних м’язів. Також ви переносите навантаження з однієї пари м’язів на іншу, але у ваших тренуваннях дуже мало досвіду взаємодії різних пар м’язів між собою, вони звикли працювати поодинці в різний час. Щільно співпрацювати та підтримувати слабкі сторони сильними, м’язи не вміють.Коли ж ви займаєтеся з гумовими петлями, ви проробляєте рух в цілому від початку до кінця, при цьому м’язи активізуються і передають напругу в тій по черзі, в якій нам потрібно, що робить тренування максимально наближеним до змагань.

Використовуючи гумові петлі, ви можете опрацьовувати не лише певні м’язи, а опрацьовувати весь рух загалом. У цьому й полягає велика перевага. Оскільки ви проробляєте рух загалом і з навантаженням, у роботу включається м’язова пам’ять. Можна сказати, що створюється ефект змагання. Маючи таку підготовку, у вас буде перевага перед тими, хто опрацьовує м’язи окремо.Цей аспект також дуже важливий для тих, хто відновлює м’язи після травми або проходить реабілітацію. Щоб зробити рухи плавними і повернутися до здорового життя.

Переваги:

1. Можливість змінити біомеханіку рухів

2. Можливість використовувати стрічки у силовому тренінгу будь-яких м’язових груп;

3. Можливість полегшити навантаження або обтяжити її

4. Можливість використання людям із різним рівнем фізичної підготовки

5. Доступність: Гума для підтягування не дорога і не вимагає спеціальних умов для застосування

6. Компактність

7. Зносостійкість